Hotel Jordánek

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Nádražní 447, Opočno 51773

Hotel Jordánek poskytuje nocleh návštěvníkům Opočna na stejném místě a pod stejným jménem nepřetržitě už od roku 1923. V posledních letech prodělala budova i pokoje kompletní rekonstrukci a dnes nabízí moderní ubytování za dostupné ceny. Líbit se tady bude milovníkům historie, aktivním turistům i sportovcům. Hotel má v současné době 10 pokojů s celkovou kapacitou 27 lůžek. Patří k němu také jedinečná restaurace, jejíž interiér připomíná divokou přírodu, a konferenční sál s barem a tanečním parketem pro pořádání soukromých i firemních akcí. Domácího mazlíčka s vámi ubytují za poplatek, parkování vozů v zadní části budovy mají hosté zdarma.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Jordánek On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Pokoj č. 7 dvoulůžkový pokoj
Pokoj č. 8 dvoulůžkový pokoj
Pokoj č. 10 - dvoulůžkový pokoj
Pokoj č. 1 - dvoulůžkový pokoj s balkonem
Pokoj č. 9 dvoulůžkový pokoj s balkonem
Pokoj č. 3 - třílůžkový pokoj
Pokoj č. 4 - třílůžkový pokoj
Pokoj č. 6 - šestilůžkový pokoj - sociální zařízení mimo pokoj
Pokoj č. 5 - dvoulůžkový pokoj - soc. zařízení je mimo pokoj
Pokoj č. 2 - třílůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Jordánek Pokoje

V Hotelu Jordánek si můžete vybrat ze 6 dvoulůžkových, 3 třílůžkových a 1 šestilůžkového pokoje. Samostatná koupelna se sprchou a sociálním zařízením je součástí všech pokojů kromě toho největšího, který má svoji koupelnu na chodbě. V každém pokoji je lednice a LED televize, fungující i jako monitor pro prohlížení internetu. K tomu se zdarma připojíte bezdrátově přes Wi-Fi. Za děti do věku 3 let se ubytování neplatí. Při pobytu máte k dispozici hotelové taxi a pokojovou službu. Na recepci vám se vším ochotně poradí. Společenský sál hotelu má kapacitu 50 hostů a kromě samostatného barového zázemí disponuje kvalitním ozvučením i osvětlením a vstupem na venkovní terasu.

Hotel Jordánek Gastronomie

Restaurace Hotelu Jordánek vás uchvátí jedinečným interiérem, uvnitř se budete cítit jako uprostřed divoké přírody. Sedí se pod korunami stromů vedle skalních výběžků, přes které zurčí vodopád. To vše doplňuje velkoobjemové akvárium s živými rybami. V jídelním lístku najdete pestrý výběr masitých i bezmasých pokrmů české a mezinárodní kuchyně včetně krajových specialit. Každý den si také můžete vybrat z nové nabídky hotových jídel. Děti se kromě pozorování zvířat zabaví i hrou v dětském koutku.

Hotel Jordánek Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Hotel Jordánek Dostupnost

Automobil mohou hosté bezplatně zaparkovat před domem nebo na soukromé ploše za ním. Vlakem se sem dostanete z Chocně, Náchoda i Trutnova. Stanice se jmenuje Opočno pod Orlickými horami a je vzdálená 1,5 kilometru. Autobusová zastávka se spoji do Dobrušky, Jaroměře i Hradce Králové se nachází hned u hotelu.

Hotel Jordánek Okolí

Při pobytu v Opočně si nenechte ujít návštěvu výjimečného Státního zámku Opočno, známého především díky okouzlujícím renesančním arkádám. Na výběr máte z několika prohlídkových okruhů, obdivovat budete nábytek, umělecké sbírky i trofeje ulovených zvířat. Ze zámku se vydejte k rybníku Broumar, kde vám půjčí i loďku. Turistické a cyklistické trasy v okolí města vás dovedou třeba do Třebechovic pod Orebem, kde je vystavený proslulý betlém, nebo do Babiččina údolí a k zámku Ratibořice.

Hotel Jordánek

Nádražní 447, Opočno
Zobrazit celou mapu